-
FOGORVOSI RÖNTGENNEL GYARAPODOTT A RENDELŐ
Iharosberény Község Önkormányzata konzorciumvezetőként 2026. március 18-án, szerdán 10 órakor a Versenyképes Járások Program keretében elnyert „Mikrotérségi fogorvosi ellátáshoz fogorvosi röntgen készülék beszerzése és beüzemelése” projekt zárásaként átadó ünnepséget tart a fogorvosi rendelőben.Az átadáson részt vesz Kelei Zita országgyűlési képviselő-jelölt, helyi Ledniczky Miklós Jánosné Iharosberény község polgármestere, Tóth Ádám Inke község polgármestere, Flinger Tamás Pogányszentpéter…
-
KUTYATARTÓK FIGYELMÉBE!
Szombaton házhoz megy az állatorvos -előjegyzés szükséges!
-
KORMÁNYABLAKBUSZ
Az ügyintézés helybe jön 2026. március 18-án, szerdán 14.45-15.30 óra között.
-
TESTVÉRTELEPÜLÉSÜNK: RASINJA
Közös projektekről és kölcsönös előnyöket szolgáló kezdeményezésekről írtak alá szándéknyilatkozatot.





















